Zamówienie licencji (krok 1 z 3)

Wybierz program: 

Wybierz liczbę stanowisk: 

ZAMAWIAJĄCY:
Nazwa firmy:  *
NIP:  *
Adres:  *
Kod pocztowy:  *
Miasto:  *
Adres e-mail:  *
Uwagi: 

Oświadczam, że przetestowałem(am) działanie programu w bezpłatnym okresie próbnym i nie mam zastrzeżeń do jego funkcjonowania.

Zgadzam się na umieszczenie nazwy mojej firmy na liście referencyjnej (Lista)
Skąd o nas wiesz? 
 


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Acces Software Marek Leszczyński w celu realizacji zamówienia.

Administratorem danych osobowych przekazanych podczas składania zamówienia jest Acces Software Marek Leszczyński z siedzibą w Leszczydole Nowinach, ul. Baśniowa 10. Dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie przez Acces Software Marek Leszczyński i przechowywane przez okres 12 miesięcy. Informujemy, iż każdemu naszemu Klientowi przysługuje prawo do dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz przeniesienia danych. Zgłoszenia prosimy kierować na adres email firma@acces.pl. Informujemy również o możliwości wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku nieuprawnionego wykorzystania danych osobowych. Powyższa zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie na podstawie Art. 23 punkt 1 podpunkt 1 Ustawy z dn.29.08.1997 O Ochronie Danych Osobowych oraz Art. 6 punkt 1a rozporządzenia UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.

* pola obowiązkowe